Červenec 2009

Život po francouzsku

31. července 2009 v 18:31 | Corny píše z ELLE |  Check my list*
Koupila jsem si ELLE. Možná jste už přišli na to, že jsem neskutečná milovnice Francie. A právě v tomto číslo je článek " Žijte jako Francouzska "

Přepíšu to vlastníma slovama, kdyby se mezi vámi našli příznivkyně :)

1 STYLOVÁ KAŽDÝ DEN
U Francouzek je známo, že milují módu. Nikdy jí nepotkáte neupravenou, v lesklých teplácích nebo barevně nesladěnou. Na druhou stranu nemá za pořebí utrácet neskutečné sumy za nenositelné oblečení. Její šatník je postaven na pár základních, lehce kombinovatelných kouscích.

2 PŘIMĚŘENĚ, PŘIMĚŘENĚ
Je známo, že Francouzky rádi a dobře jedí. Proč tedy netloustnou? Jejich hlavní zásadou je uměřenost. Nehladoví a nepřejídají se. Dopřávají si malá potěšení.

3 NA ZDRAVÍ
Francouzi si umějí užívat radsti každodeního života, i když je pracovní. Jednou z těchto radostí je bezpochyby víno, které pijí zásadně k jídlu. Pití na lačno a opíjení považují za výsadu chudých studentů a bezdomovců.

Známé desatero

31. července 2009 v 17:10 | Corny*
1) Dejte si pořádnou snídani, ta nastartuje váš metabolismus, a přes den se nebudete "dojídat"

2) Večer už je vaše trávení pomalejší, proto se snažte najíst se naposledy maximálně do 18:00. Dejte si jen lehkou večeři, jinak tělo nestihne vše využít do snídaně a promění zbylou potravu v tuky.

3) Když dostanete chuť na sladké, dopřejte si ho. Ideální jsou gumoví medvídci, nebo dětská přesnídávka, to je fakt mňamka a nemá téměř žádný tuk. :-)

Design [0.9] Sex and the City

31. července 2009 v 17:03 | Corny*
Spokojenost: /5

Ze dne na den

28. července 2009 v 21:30 | Corny*
Dej každému dni šanci, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života!

Aktivita mi přidává smysl pro humor. Ale nikdo ho nechápe :D
Dnešek byl pohodový a klidný ... :) Zítřek bude dokonalý od rána. Ve čtvrt na 10 jdu ke kadeřnici na konečky, potom s kamarádkou na menší shopping a potom mě pozvala na oběd na sushi ... hmm
Co se mého jídla týče, tak je to mírná katastrofa, ale tělo to nějak vstřebává a hezky se tvaruje sportem. Takže si neztěžuju.
S Božskym jsem se dneska neviděla, neměla jsem na něj náladu :P Ale co, jestli mě opravdu chce, tak počká ještě den :D

Jídelníček:
Snídaně6:20 a.m.cornflakes s polotučnym mlékem 1300 kJ
Svačinanothing
Oběd12:30 p.m.míchaný salátek s italským dresingem
a balkánským sýrem 794 kJ
Svačina3:45 p.m.holandský čokoládavý jogurt, 2 koláčky 1300 kJ
Večeře7:50 p.m.cherry rajčátka s cottage, vanilková zmrzlina
304 kJ + 945 kJ

Celkem: 4282 kJ

Nehty :)

28. července 2009 v 13:02 | Corny*
Byla jsem z nich poměrně nadšená, ale nadšení opadalo stejně rychle jako samotné nehty. Kamarádka po nich měla vždycky šíleně zdevastované ty vlastní, ale mě se to odlouplo i s tim lepidlem a nic tam nemám. Byla jsem si koupit takový hezký dneska znovu, samolepící, ale pro případ mám i lepidlo. Ovšem - nejdřív povinnosti, potom krása. Už mám vymyšleno, jak je upravim do dokonalost. A neskutečně se těšim na zejtřek :)

Nákupek ... ♥

28. července 2009 v 9:50 | Corny* |  Photography*
Krásné ráno Image Hosted by ImageShack.us

Hážu vám sem fotky mojehjo nákupu ....
↑↑↑ Dvoje džíny z Pimkie herz.gif image by Salisko Ty modrý jsou naprosto krásný a ty bílý s potpatkama budou vypadat taky ňůňo :))

Pravda?

28. července 2009 v 9:31 | Corny* ze slecna.info
photoshop2
photoshop1

Včelí vosk

28. července 2009 v 9:21 | Corny* |  Beauty*
mastickaJistě už jsi slyšela o tzv. zázračném kelímku na suché rty nebo místa na těle, který obsahuje včelí vosk. Možná ho máš doma, nyní si ho ale můžeš vyrobit sama a přizpůsobit vlastním potřebám.
Potřeby:
1,35 kg kakaového másla, sádla nebo čistého rostlinného tuku
bylinky (nejlépe čerstvé, ale sušené postačí)
0,12 kg včelího vosku

Fitbox

28. července 2009 v 9:12 | slecna.info |  Sport*
fitbox_ruce_xenaDo uší ti zní rytmická hudba. Celé tělo se koupe v potu, ale ty máš stále lepší a lepší náladu. Každý sval je napjatý a připravený k akci. A pak úder. Kop. A znovu. Jsi na hodině fitboxu a užíváš si jej na maximum. Oficiální české heslo nového kardio sportu "Fitbox tě nakopne!" je rozhodně pravdivé a perfektně vystihuje duševní rozpoložení, v němž se octneš po absolvování lekce.

Něco o ničem

26. července 2009 v 13:06 | Corny*
Všechno je tak krásný ... :) Začali jsme spolu chodit a včerejšek byl naprosto krásný... :)) Celý ráno jsem se usmívala, připadám si jako invalida :D

Kamarádka se mi vrátila z Anglie, tak jenom doufám, že zejtra až u ní budu spát, tak od ní nechytnu prasečí chřipku ... :D

Jídlo jde velmi, velmi dobře a cvičení taky skvělé. Jenom se bojim, že když mi teďka všechno vychází, že se to nějak po.... O:(

Jídelák:
snídaně - 7:40
Dr. Oetker pudink s 1/2 broskve , sklenice mléka
oběd 12:30
špagety se zeleninovou omáčkou, čokoládová pralinka