Srpen 2009

Ještě tři dny

28. srpna 2009 v 14:04 | Corny |  Diary*
V horoskopu mi píšou, že bych měla omezit věci, na kterých jsem závislá. Počítač. Pak to, že se zamiluju, ale bacha na Vodnáře. To je blbý, protože on je Vodnář. Že se pohádám s blízkou osobou. Yop, přesně včera. A že si najdu něco, co mě bude neskutečně bavit. Doufám, že to bude ten sport, na kterej jsem se přihlásila.
Samí pozitivní věci, ne? Začínám těm žvástům roztaženým po deset stránek fakt věřit. Á jé. Začíná to se mnou jít s kopce?
Jsem deprimovaná, protože se neozval. Nemá kredit? Nebo tam má jinou? Pfuj. Přestávám se tim zabývat a přesně TEĎ vypínám mobil. Out of order. Mimochodem (nebaví mě psát to slovo, ale moje mysl je prázdná, tak se snažím psát co nejdeší slova) koupila jsem si nespočet knížek o škole do školy, kterejma se hodlám zabejvat celej rok. A taky vytáhnu sešity z celýho druhýho stupně a zopakuju si Starý Egypťany a Masaryka, než otevřu příště hubu a plácnu takovou blbost, jakože Ú s E a P je ÚSEK EKONOMICKÉ POSTŘEDÍ a ne ÚDER ELEKTRICKÝM PROUDEM.
Ale těším se na to. S maminkou jsem byla od 10-12 po našem "velkoměstě" nakupovat. Boty, pak knihkupectví, lekárna a samoobsluha. Z boty černý baleríny, z knihkupectví chytré knížky, z lékarný nějakej mazací puch v tubě a z obchodu dva sešity, jeden na angličtinu, druhej na němčinu. Přijde mi zbytečný mít 3 sešity na každej předmět a tak mám teďka jeden na každej. Už slyšim ty řeči... :D
Vzdělání má hořké kořínky, ale sladké ovoce.

(Aristotelés)


Hypnotizing.

27. srpna 2009 v 18:06 | Corny |  Diary*
Fotila jsem. A potom jsem asi deset minut zírala na ty fotky, který vyšly. Po dlouhé době jsem se líbila sama sobě... Huh. Všecky jsou na Facu, kdo by chtěl nick, tak mi písnětě na mail a nebo se napište do komentářů a já si vás přidám :)

Btw. Oběd dopadl pomětně cajkovsky, ale mohlo to bejt lepší. A tak tu sedim a večeřim nějakej bio sajrajtskej džus a jsem happy.

Ale chtěla jsem kecat o těch fotkách. Právě že jsou v mírně jinym stylu než moje obvyklý autoportréty... Nevim. Fakt jsem se na nich sama sobě líbila, ale tak co. Do hlav jinejm nevidim, takže si tady žiju v iluzi, že jsou krásný a oni jsou přitom strašně děsný. Fuj, ticho už.
Další věc, zcela jsem přhodnotila přístup ke sobě samé. Né, pokračuju ve všem, co jsem měla naplánovanýho, ale možná tak trochu změnim styl... A začnu přemejšlet o tom, co si obleču, jak se namaluju a všecko okolo. Aby k sobě věci ladily. A přihlásim se na tu jógu.


Lahůdkové maso v mrkvi

27. srpna 2009 v 11:48 | Corny |  How 2 cook*

Ingredience

400g masa (libové vepřové, telecí, drůbeží), 750g mrkve, malý kousek libové annglické slaniny, 1 cibule, 2 stroužky česneku, pepř, sůl

Postup

Na kostičkách slaniny podusíme pokrájenou cibuli, přidáme na kostičky nakrájené maso, osmahneme a ochutíme prolisovaným česnekem, pepřem a solí. Očištěnou mrkev nakrájíme na kolečka, přidáme k masu, podlijeme troškou vody a dusíme, až je vše měkké. Podáváme s vařenými bramborami.
Lahůdkové maso v mrkvi

Za jedna ve škole, v soukromí propadá.

26. srpna 2009 v 18:58 | Corny* |  Diary*
Měla jsem chuť napsat něco nesnesitelně dlouhýho, ale nějak se mi do toho nechce. Jakmile prsty začnou běhat po klávesnici, myšlenky se vytratí. Snad bych mohla seznámit některé plyšáky, co se tu kolem mě válej, s mojí budoucností, nicméně alespoň tou dočasnou, stoprocentní.
Tak za prvé. Máma mi do očí řekla: "Koukni se na sebe." Proč? "Leze ti špek z kalhot. A máš čím dál tim větší prdel. Tim, že nebudeš jíst a potom večer chodíš do kuchyně non stop, se nic nevyřeší. Koukej na sebe. Sport žádnej, cvičíš si támhle podle sebe 1o minut a konec, jenom kouříš a chlastáš." Ale mami... "Hele, mě je jedno co děláš se svym tělem. Jenom abys mi potom nechodila plakat, že se ti holky smějou a že si nemůžeš koupit kalhoty. Věř mi, že jestli takhle budeš pokračovat, ve 30 máš sto kilo." Mami, dyť já vim... "Možná ti to vyznělo moc hnusně, ale fakt chci, aby ses měla ráda." Snažím se o to... "Ale nejde ti to." Jo, já vim...
A tak se stalo, že jsem si našla sport, kterej budu dělat 2-3x tejdně, 2 hodiny, běhání, běhání, běhání... Dejme tomu, že se těšim, ale na druhou stranu se toho i děsim. Že ty holky mě mezi sebe nepřijmou třeba.. Nebo cokoliv. Že mi to nepujde a o to hůř se budu mezi ně dostávat... Chci ještě dělat jógu, ale nevim, jestli bude čas... Ještě do toho klavír a zpívání.. To bude řachot.

No nic. Na jídlo seru. Nechci jíst. Nemám chuť. Dneska jsem na to sice moc nevypadala, ale prostě tu chuť necejtim. A myslim, že zase začnu psát jídeláky, páč se mi to vymyká. Buď nejim, nebo se přejim. Hmm. Jde to se mnou z kopce...

Suddenly...

24. srpna 2009 v 21:27 | Corny*
... I am going to be a girl in love ...

Jedna moje oblíbená písnička. No nic. On mě přijede navštívit ve středu. Asi bych měla vymyslet, co budeme dělat a napadá mě jenom bazén. To znamená ? Že budu v plavkách. Mám dilema, jak to nejrychlejš dostat dolu. Nejspíš teďka zejtřek prohladovim a proleju se čajema. Aspoň aby bříško splasklo. Teďka ještě budu cvičit do 10, pak si dám rychlou spršku a tai-chi protažení před spaním. Fakt nepotřebuju,aby se na mě vykašlal kuli hubený holce. Sice spolu ještě ofiko nejsme, ale silně na tom zapracuju. A udělám všechno, abych ho dostala. Jenže ono to nebude vůbec lehký. Je tak kouzelnej, že může mít každou. Nikdy jsem neměla nějak moc extra problém dostat kluka, ale u něho to bude jiný. Ví, jak na holky. A nevim, jestli si se mnou třeba jenom nehraje? Jak to mám poznat..? Bude to nejspíš těžký, ale dokážu to.

V nejbližších dnech ode mě nečekejte nějaké zprávy. Potřebuju si pročistit hlavu.

Jsem totiž mírně zoufalá...

V bodech

20. srpna 2009 v 7:21 | Corny*
Zkráceně a narychlo, protože za půl hoďky jedu na tenis a sedím tu s mokrou hlavou a bledou tváří.

○ Kluk, kterej tam byl i minulej rok, je tam i letos. A je stejně krásnej. A krásně se ke mě i chová, pořád se bitkujem ( :D ) a objímá mě a tak dále.. Mohlo by z toho něco bejt, ale nedělám si moc velký naděje.
○ Tenis mi celkem jde, makáme tam od 9 do 5.
○ Jídlo nějak moc neřeším, ale postava se hezky tvaruje, bříško mám už skoro plochý, zadek se zmenšil a na nohách jusou krásně vidět svaly.
○ Dnes v noci jsem strašně špatně spala. Každou hodinu jsem se budila. Pak už jsem jednom doufala, že je ráno...
Omlouvám se, že vás teď takhle flákám, ale v 6 přijdu domů a vyloženě padnu, protože je to strašně namáhavý... :( Ale slibuju, že se začnu víc věnovat.

Zoufale.

16. srpna 2009 v 23:25 | Corny*
Cejtim se prázdná..myšlenkově ovšem. Jídlo. Váha. Zklamnání. Průšvih.

Asi takhle by to šlo taky definovat. Kdy jste naposledy spořádaly celou pizzu k večeři? A proč mě potom neužíraj výčitky, ale vztek?
Připadám si TLUSTÁ. Ne, nepřipadám, já jsem. A hotovo. Na Slovensku a dneska jsem dohromady přibrala 3 kila.
Nic nedokážu. Jenom hubu plnou keců a skutek utek.

Myslím, tedy vím, že se ve mě něco zlomilo.
Mám naprostej odpor k jídlu. A neni na tom spoluvinen jenom můj přeplněnej žaludek.

Ráno si půjdu oběhnout kolečko kolem baráků. Nic moc dálka, ale přecejenom takovejh 700? Cca. Pak mám celej den tenis. Tím líp. A večer budu cvičit kalanetiku.

Bez keců.

Mám toho akorát tak dost. Do října budu mít 55. Do Vánoc 50.
Konferenční velikost? 34. Sen, kterej se stane skutečností. Budu nejhubenější na škole. A hotovo.

takhle budu vypadat.

Sbohem

13. srpna 2009 v 12:33 | Corny* |  Diary*
Tedy jenom na den, nebo na dva dny, ale nějaké vysvětlení mojí nepřítomnosti by neuškodilo.
Jedu s maminkou na chalupu na Slovensko, za jejíma známejma. Beru si foťák a budu fotit. Pokud zrovna nebudu číst Rozbřesk O:)
Jídlo mi jde skvěle, pravidel se držím a dneska jsem statečně vypila celej velkej hrnek pu-erh (ono se to píše nějak pchu-erh, ale mě se to líp píše takhle :D).
Nicméně dávala jsem další fotky do Fotek. Zatím rozdíl žádný, ale cejtim, že moje tukový polštářky pomalu povolují a vzdávají se, páč moje cvičení je asi už nebaví :D

Budu si malovat pokoj a dneska jsem si zkoušela zmixovat barvu. A jsem nadšená :)) Mám radost z každý prkotiny :D Musím jít pomáhat, tak se tu mějte! :))

13. 8. 2oo9

13. srpna 2009 v 12:08 | Corny*
Dvojfotka toho, jak asi teďka vypadám...

PRAVIDLA

11. srpna 2009 v 23:05 | Corny*
Tak jinak. Potřebuju mít jasně vymezeno co můžu a co ne.

Jídlo a pití


- dovoleno
veškeré ovoce
veškerá zelenina
bílé jogurty
activia drink pouze bílý
jenom čistá voda
zelený a čistící čaj, denně jeden šálek pu-erh
ryby a kuřecí - ostatní maso je tabu
káva s mlékem, bez cukru, mléko polotučné
suchary
nízkotučný sýr

- zakázáno
35n.gif(135 b) tučná jídla
35n.gif(135 b) těstoviny
35n.gif(135 b) pečivo (kromě sucharů)
35n.gif(135 b) sladkosti jakéhokoliv tipy
35n.gif(135 b) žvejkačky (omezeno na 5 denně)
35n.gif(135 b) alkohol (krom bílého vína)
35n.gif(135 b) zmrzliny
35n.gif(135 b) koláče a dorty
35n.gif(135 b) sladké jogurty
35n.gif(135 b) šunka, sýry s vysokým obsahem tuku

Sport

denně ráno rozcvička (15 minut)
kdykoliv bude volná chvíle posilko na břicho, nohy
večer u televize steppernebo rotoped
denně pilates, kalanetika, nebo joga, aspoň 20 minut

Ostaní

pečovat o svoují pleť, obden peeling a maska
venovat víc času vlasům
masírovat stehna a zadek, předcházet pomerančové kůži
udržovat si pořádek
vždy se usmívat, nesnažit se moc vyniknout, mluvit potichu, nedělat ze sebe velkou holku, být ke všem milá... a tak dále.