Říjen 2009

Jenom jeho miluju.

31. října 2009 v 16:55 | Corny |  Photography*
Nečekejte nic moc extra, že, jde jenom o něho :D

Nikdy nevzdoruje, je praštěnej, chodíme spolu běhat, poslouchá mě... Zkrátka dokonalý ♥

Podzim, protože je plný optimismu a barev.

31. října 2009 v 16:28 | Corny |  Photography*
naprosto neupravované fotky, focené včera odpoledne ♥

Podzimní restart

30. října 2009 v 19:38 | Corny

Nové fotky


Začnu znovu a po bobech.

DovolenoZakázáno
ovoce
zelenina
bílé jogurty
rýžové chlebíčky
čaje (i s medem)
kuřecí maso
brambory
mléko
nízkotuč. sýry
čokoláda
sušenky
musli tyčinky
cukrové věci
pečivo
sladké jogurty
kakao
moučníky


K tomu cvičit ještě víc než hodně :)
Chci schodit 5-9 kilo

A teď k fotkám:


Styl Olsen

30. října 2009 v 19:11 | Corny |  Fashion, bitch*
Olsenky mají přesně ten styl oblékání, kterej si prostě každá z nám nemůže dovolit :) Nicméně jsou to moje vzory a budu se jim snažit přiblížit :)

Taylor Momsen

30. října 2009 v 19:01 | Corny z justlikethat.blog.cz |  People*
Tak strašně moc miluju její styl, postavu a VLASY :P Ona je moje inspirace.

Černobílý podzim

29. října 2009 v 8:55 | Corny |  Photography*
Pár fotek z mých asi milionu záběrů. Miluju černobílý fotky a miluju podzim. Podzim + černobílá se rovná? Černobílý podzim :))

Recepty z ovesných vloček

25. října 2009 v 9:07 | Corny |  How 2 cook*
RECEPTY

1) Odvar z ovesných vloček Tři hrsti vloček povaříme půl hodiny v litru vody a nakonec propasírujeme. Odvar je vhodný při katarech trávicího traktu.

2) Müsli z ovesných vloček Ovesné vločky nasucho opražíme či povaříme, event. alespoň spaříme horkou vodou či horkým mlékem a necháme alespoň 15 minut stát; spařené vločky necháme okapat. Pak je smícháme s nasekanými ořechy, semeny, medem, sušeným či syrovým nakrájeným ovocem, jogurtem, a event. sypeme nastrouhanou čokoládou.

Včelí med

25. října 2009 v 9:04 | Corny |  Out of Junk food*
Dokazuje to obor medicíny, který se tímto léčením zabývá - apiterapie. Léčivý účinek látek přírodního původu není většinou tak rychlý, jako je tomu u průmyslově vyráběných léčiv. Výsledný efekt je ale lepší a nežádoucí vedlejší účinky se objevují málokdy.
Včelí med, kašička i vosk výborně léčí

Carpe Diem

24. října 2009 v 19:24 | Corny |  Diary*
Krásný podvečer, slečny.

spring icon nice

Dneska dopoledne jsem si koenčěn vyzvedla tu knížku na poště. Povinná četba, ale tejden jsem lítala po všech knihkupectvích v Praze a nikde jí neměli. Kdyby aspoň něco od Škvoreckýho, ale ono většinou neměli vůbec nic. Tak jsem si jí zoufale objednala na internetu. A dneska jsem ji (s velmi pochmurnym a znuděnym výrazem) otevřela a pustila se do čtení. Ta knížka (nepopsatelně úžasná!) mě vtáhla do děje a během pár minut mě objala příběhem krásným, lehkým a svěžím, jako zimní atmosféra - běhala jsem s Dannym a Irenou po zasněženym náměstí a stála v kostele při nedělní mše vedle Marie a sledovala Dannyho omluvný pohled z oltáře, když opakoval slova po kněžím a byl natěsnaný v obleku, ve kterém obyčejně vystupují mladší, než byl on.

Dále jsem si začala opravdu užívat života. Směju se víc, jím. Jenom zlomek z mnoha. Včera jsem byla v posilce 2 hodiny. Běhala jsem, a jela na kole. Dnes jsme byli na podzimní procházce, nádhera. Šli jsme po louce, krásně svítilo sluníčko a oranžový les, který louku lemoval, tiše šuměl. Nechápu, proč jsem se dřív zabívala 24 hodin denně tím, co budu jíst a kdy. V restauraci jsem si dala Penne se zeleninou a sýrem. A snědla toho poměrně dost, jenže jsem si zakázala mít výčitky a jak mi to hnedka chutnalo :) Holky, užívejte si!

Poslední věc. Asi žádná. Jenom... Možná... Jím fakt jakože poměrně dost (na mě), ale hodně se hýbu. Cejtim se skvěle! Tvrdnou mi nohy a zadek, bříško skoro plochý a bicepsy se pozvodlna zvětšují :D Hejbejte se a jezte!

Cornýsek

Proč chodím po zemi?

19. října 2009 v 20:26 | Corny |  Diary*
Protože jsi mi zlomil křídla.

Jedno velké pardon za nepsaní, ale všechno se tak nějak zhroutilo. Mám pocit, že jsem čim dál víc uzavřená, čim dál míň mluvim a čim dál víc ironicky se směju. Jako naprostej retard se směju vtipům, který vůbec nejsou vtipný, řečem, který urážej, učitelům, který mě napomínaj a mojí strašně moc nevtipný kamarádce. Nemám vůbec náladu se smát a přesto chodim po škole naprosto rozjuchaná. Potřebuju nějakou smutnou knížku, než mi přijde ten Škvorecký, kterýho máme jako povinnou četbu. Začnu teda už potřetí číst 13.příběh. Dokonalá a naprosto depresivní knížka. Vzhůru do ní.
Co se jídla týče, tak seru co můžu. Omluvte moje silný slova, ale JE TO TAK. Sen, kterej mě budí třikrát v noci, kterej mi řiká, abych už konečně přestala jíst ten cukr a tuky, kterej mi zobrazuje JAK by to mohlo být, kterej mi bere naději a zároveň mě kope do zadku, kterej mě nutí cvičit a díky kterýmu začnu hubnout. Teď tady, ve 20:21, dne 19.10.2009. Jakože na 120% a milion jistých bodů. Nemám už náladu se schovávat. A nemám náladu se za sebe stydět.
Teďka budu šíleně sobecká.
Chci, aby se o mě zajímal, aby m vzal za ruku a zeptal se mě, co se děje. A já mu na to odpovim, že on je ten důvod, proč jsem smutná. Nejsem pro něj dost dobrá, vím to já, ví to on. Ale pokusit se o to, abych se přiblížila k jeho ideálu "vychrtlejší vyhrává". Protože on mi za to stojí.
Zítra tedy jídelníček naprosto perfektního jídla, v přesně určený hodiny, mnoho pohybu a snad veselejší den, než dneska.
Dobrou noc, slečny ♥