Leden 2010

Sobota ve fotkách

30. ledna 2010 v 12:43 | Corny |  Photography*
Dneska ráno jsem vstala a svítilo sluníčko. Co víc si přát? Popadla jsem foťák a od té doby cestoval všude se mnou. Tady je takový ochutnávka všech fotek :)
Moje snídaně. Hrstka musli, malý banán, 2 lžičky medu a activia. Mňam ♥
Procházka

Owl City - Fireflies

30. ledna 2010 v 12:02 | Corny |  Whatever*
Tenhle song mě vždycky donutí se smát. Neskutečně veselá melodie a uplně magický klip tomu jen dodává :)

Enjoy!


Každodenní ozvěna.

25. ledna 2010 v 22:03 | Corny |  Diary*
Sešla jsem dolů ze schodů a automaticky si stoupla do imaginárního ďůlku, který se jistě na tomhle místě tvoří. Dveře se otevřely s tichým cvak, světýlko poblikne a rozsvítí se. Pohledem projíždím to něco, co je neskládaný na umělohmotných poličkách a v duchu přepočítávám kalorickou hodnotu všech výrobků. Odfrknu si a zavírám dveře. Popojdu kousek do špajzu a vcházím dovnitř. Opět proletím regály s marmeládama, konzevrama. Spokojím se s prázdnou a odejdu si kecnout k televizi. Na MTV běží pořad o nejhubenějších celebritách a dietách. Celou hodinu udržím pozornost a naprosto fascinovaně sleduji tréninkový plán Jessicy Alby a Nicole Richie, která vypadá v tuhle chvíli opravdu kouzelně. Povzdychnu si nad krásnýma nohama Jenifer Aniston a zatoužím po životě, jaký si vedou Olsenky. Ze zoufalství si lehnu a chvilku civím na bílý strop. Jedna, dvě, tři ... padesát. Chvilku pauza a další série.
Dělá mi radost, když se do cvičení pouštím sama. Ale na druhou stranu mi dělá starosti moje čím dál delší zkoumání se před zrcadlem. Trpím jakýmisi tiky, chvilku je všecko fajn a řeknu si, že je přece uplně jedno, jak vypadám a chvílema se stydím jít ven natolik, že si oblíknu co nejvolnější kalhoty s obrovským trikem pod zadek. Je to taková moje izolace před světem, před sama sebou.
Když spím, zdají se mi sny, jak jím polárkový dort. Další den si ho třeba opravdu dám a sním ho celý. Nechápu, jak mi váha může jít stále dolů. Ten pocit vítězství, když se mi na váze ukázalo číslo o celý 4 kila menší? Tenhleten pocit? Nejdřív tomu nevěříte, ale když vám to váha potvrdí znovu, začnete skákat, jančit a spokojeně vrníte celej den. V mym případě to ještě oslavím velkou pizzou.
Takhle to všechno zní hrozně krásně, ale ta pizza, která má 700 kalorií je opravdu dobrá. Sice některé z vás nevěřícně kroutí hlavou, ale mě chutná a dopřeju si jí. Spíš mi dělá starosti moje cvičení. Sice je fajn, že cvičim, ale mě přijde, že to nějaký dny i docela přehánim. Ve škole nedokážu v klidu sedět, buď zatínám střídavě zadek, nebo zvedám obě nohy ze země. O přestávce běhám schody a vymlouvám se, že jsem si dole něco zapomněla. Sama sobě si nalhávám, že když při obědě jenom dloubu do brambor a jím jenom zeleninu, že je to normální, že prostě nemám chuť. Když si kručí v břiše, je to bonusový bod. Když si udělám 400 sklapovaček, je to bonusový bod. Když po 2 hodinovym tréninku ještě posiluju, je to dvojitej bonus. Když všichni seděj na zadku a já cvičim, je to taky bonus.
Tohle celý je začarovaný kruh. Nevim proč, ale mě se v něm docela líbí ...


Fotky pro Rozinku a jídelníček pro eS :-) v CČ

Ovoce a přírodní péče

25. ledna 2010 v 14:43 | Corny |  Beauty*

Nevíte si rady?

Z Anetnelly.blog.cz
článek stojí za přečtení _:)

Domácí ošetření:

Vybírat můžete ze široké nabídky výrobků, které obsahují ovocné kyseliny či přírodní výtažky z ovoce. Nebo ještě lépe - vyrobte si čers­t­vou ma­s­ku přímo doma v kuchyni.

Čelenky!

25. ledna 2010 v 14:39 | Corny |  Fashion, bitch*
Já osobně je miluju. Když jsme teďka narazila na blog Anetnelly a koukám do rubriky s Fashion Trendama a vidím, že letí čelenky, měla jsem radost :) Sice některé jsou opravdu extravagantní a vyznavačka jednoduchého stylu, jako jsem já, je nejspíš moc neocení, ale čelenka jako čelenka, ne? A v různejch drogerkách se daj sehnat někdy opravdu luxusní kousky za pár korun. Různorodost a barvy. Těm se meze nekladou. Takže prohrabte šuplíky a najděte všecko, co je podobný čelence :)


Zpátky v civilu

23. ledna 2010 v 13:21 | Corny |  Diary*

Hallo Mädchen!

Mám spoustu novinek, které takhle hezky shrnu do jednoho článku.
Dneska mě čeká menší makeover. Barva na vlasy (světlejší blond a podbarvit hnědou). Vše poctivě zdokumentuju. Potom velice náročný vybalování a trošku si dám do těla parádním workoutem. Mám totiž skvělý pocit z toho týdne boardu, páč se mi zpěvnila postava a zhubla jsem další kilo (!!!) A při tom všem jsem zjistila, že kdybž budu normálně jíst, ale hejbat se a budu psychicky v pohodě, tak to jde dolů samo. Bavily jsme se o tom s holkama a s učitelkou biologie. Nějak jsme narazily na téma celulitýda. Noo, samozřejmě jsem je tam zasypala hromadou informací, protože věci okolo hubnutí mám zmáknutý na jedničku. Jenže paní učitelka mi zatnula tipec, protože povídá, že když se soustředíme na hubnutí, všechny kalorie se spalují v mozku a ne tam, kde mají. Takže buďte free, jezte normálně, přidejte zeleninu a cvičte. Hodinu denně aspoň. To mi připomíná, že si táta koupil takový 2 divně zahnutý tyče, který jsou prej dobrý na břišní svaly. Ale vůbec to na tom neumim, nicméně se mi podařilo pěkně se praštit, takže zůstanu u normálních a bezpečných lehsedů. Vánočka se mi pomalu ale jistě tvaruje a na stehnech už jsou vidět svaly bez toho, abych udělala polodřep nebo je zatla. Sečteno a podtrženo, dole 4 kila, postava je krásně tvarovaná a psychicky jsem nejvíc v pohodě.

Ach jo :D

Co se týče mejch tunelů. Hehe. Už jsem se dostala na 4mm, jenže samozřejmě se něco muselo stát. Při mym uměleckym skoku, přeskoku a dopadu na ledu (vše probíhalo na černý sjezdovce) se mi vyhodily nohy a já letěla po držce do lesa do hlubokýho sněhu. A pak na obědě koukám, roztahovák nikde. Tak jsem tam rvala ten 6mm, a už bylo vidět i skrz, jenže pak mě to přestalo bavit a vyndala jsem to uplně. V pondělí si půjdu koupit zase ty čtyřkový a rovnou 2. Tady mám jistotu, že nepoletim do držce do metrovýho sněhu a nebude mě nidko muset tahat za boarda ven :D

Jo a jestli vás zajímá, co se dělo po nocích, tak to bylo takový, že jsem došli do hotelu v 5, dolezli do sprchy, šli na večeři a pak jsme se koukali na filmy nebo dělali blbosti. Jednou se u nás stavili kluci asi ve 3 ráno, takže já rozespalá jsem na sebe nechala šmatat. Ale nic si nepamatuju, kromě toho, že byl nadrženej a měl studený nohy. Ale pak v autobuse. Mmm. Jeho kamarád. Mmm. A ještě v přímym přenosu. Mmm. Pod bundou. Mmm. :DD

There was not enought snow, U know

23. ledna 2010 v 12:45 | Corny |  Photography*
Měla jsem se opravdu výborně. Nejlepší lidi a jedna holčina, která je stejně prdlá jako já, takže jsme se neustále a pořád smály, dělaly si srandu z ostatních, lezly po čtyřech, pařádaly kohoutí zápasy ve stoji na hlavě, hrály si na kulturistky, jezdily na prkně, bavily všechny ostatní a fakt se pořád jenom smály. Takovejch lidí kdyby bylo víc... :D

Sluníčko svítilo, jediná vada byla, že byl málo sněhu. Ale co, aspoŇ jsem se naučila jezdit dobře na ledě :D

Enjoy the pics

Glam birthday look

20. ledna 2010 v 14:00 | Corny |  Beauty*
Přednastavený článek

Maria Thulin

18. ledna 2010 v 6:00 | Corny |  People*
Přednastavený článek.

Betty [0.2|

17. ledna 2010 v 15:00 | Corny |  People*
Zvykejte si, já se do ní totiž zamilovala.