Únor 2010

Nicotná prázdnota ničící srdce pomalu zevnitř

26. února 2010 v 23:25 | Corny |  Diary*
K šatům nosí výhradně Conversky, v uších má plugy, podbarvený vlasy, kokosovej lesk na rtech a korálkový náramky kolem zápěstí, pod kterejma má lihovkou napsaný svoje jméno, protože občas má pocit, že ho zapomněla.


Holky, kdyby se slovama dalo napsat, jak se cejtim. Určitě se vám někdy stalo, že vám váš nejlepší kamarád napsal, že se do vás strašně moc zamiloval. A určitě jste se z toho vykecali. Ale kdyby vám napsal, že byl v hodspodě s vašima kamarádama a řešili vás tam, tam už to nebude tak v pohodě. A když ještě ke všemu zjistíte, že vás neřešili v dobrym, ale každej si hodil polínko do ohně a ke konci, kdy se moje imaginární tělo už pod žárem skoro rozpadalo, tak místo toho, aby přišel hodný kamarád a zhasil ho vodou, obsahující milá slova, tak místo toho, žačali rejt do věcí, o kterejch neví ani moje dobrá kamarádka, natož oni a moje ubohá panenka navždy odešla. Stejně tak jako moje dosavatní nálada. Měla jsem fakt dobrou náladu.

A víte co, já si tim nebudu kazit jarňáky. Pojedu na hory, kde budeme sbráchou blbnout, on na freestylekách, já na prkně. Budeme se navzájem natáčet a dělat triky a jezdit v účku. Postavíme si skokánky v lese a budeme závodit, kdo dá hezčí třistašede.

Hezky zase začnu chodit na trenaly, připravovat se na zkoušky a na kluky seru. Teda na ty 16 a míň. Naivky.

Jo a všem klukům ukážu, že na mě nemaj. Jsem jejich kamarádka, součást party a ne objekt na osahávání. Já jsem kluk. Teda samozřejmě napůl.


Ranní ptáče...

22. února 2010 v 8:33 | Corny
.... dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.

Jak se máte, holky? Dnešek začíná prosluněným ránem a vypadá to, že to vydrž celý den. Do školy nejdu, nedá se říct, že bych zatahovala, jdu na další várku antibiotik (do zadečku, au). Ještě do předchvílí jsem si myslela, že půjdu na test ze zemáku na poslední hoďku, ale právě jsem se na to vykašlala, napíšu si to ve středu. Z matiky nám akorát vynadá, jak jsme blbí a ostatní předměty stojí za nic. Nechápu, proč do nás tak hustěj, když o nic nejde...

No nic. Co se mýho cvičení týče, tak pokračuju a jde mi to. Sice samozřejmě výsledky ještě nejsou vidět, ale moje ochablý chudinky svaly se zase stávají pevnějšími. (Jo, a už jenom 14 dní a pak konečně trenaly!!!) Jenom bych se mohla začít trošku krotit v jídle. Neni to takový, že bych se cpala, ale jím málo vitamínků a "dobrých" věcí. Málo masa, moc sacharidů...

Koupila jsem si březnovou ELLE s velkou černou taškou. A víte, s kým jsou tam rozhovory? Se Sab, Sandrou Leopardovou a Terunou :) Určo si to kupte :)

Btw, co říkáte na ten hokej? :)


Den pro krásu

22. února 2010 v 8:23 | kissa-com.estranky.cz |  Beauty*
Den pro krásu
Věnujete víkend pravidelně úklidu a sledování televize? Zkuste jednou udělat něco pro sebe a dopřejte si jeden den jen pro to, abyste se zkrášlovala.

Betty [0.3]

21. února 2010 v 11:25 | Corny |  People*
Tentokrát s tmavýma vláskama

P90X

18. února 2010 v 16:24 | Corny |  Sport*
Na YOUTUBE.COM jsem narazila na skupinu lidí, která se pustila do programu P90X. Ze začátku jsem si řikala, co je na tom, denně posilovat. Ale pak jsem objevila video jedné slečny, na které to je naprosto vidět, ta devadesáti denní práce. Ale abych vám přiblízila, o co jde.
P90X je program, při kterém denně posilujete různé části těla. To celé trvá 90 dní. V podstatě jsou to veškeré info, které mám, protože program je na DVD a v Americe. Nicméně při projíždění diskuzí jsem našla přesně ten program ve zkrácené formě, takže si ho každá z nám může libovolně doplnit, domyslet a posilovat přesně to, co potřebuje.

Jak je to s jídelníčkem, to netuším, ale co nám řikají trénéři, když jsme na soustředění, to vám klidně shrnu.
Snídaně musí být bohatá na sacharidy, takže si dejte tvaroh s medem, musli, plnozrnný plátek s lučinou a šunkou, kousek sýra. Když se den blíží k poledni, tělo spálilo už snídani a budete mít hlad, takže cca 2-3 hodiny po prvním jídle si dejte ovoce bohaté na cukry, to je banán například. Ale v podstatě to může být cokoliv, aby vás to opět zasytilo. K obědu hlavně MASO. Tohle není odtučňování, tady si dáváte do těla, takže kuřecí steak s bramborama a zeleninou na másle je naprostý ideál. Odpolední svačina by měla být kaloricky míň náročná, aby jí při posilování tělo rychle spálilo a vrhlo se na tuky a formování svalů. S tím, jestli se má cvičit před večeří nebo po večeři, to nevím. Jak se cítíte. Večeře by měla být bohatá na maso a zeleninu. Už raději nejezte žádné přílohy. Je tolik způsobů jak připravit maso a tolik receptů na teplou i studenou zeleninu, že jistě budete moct jíst každý den něco jiného. A hlavně: kdykoliv vám bude kručet v břiše, tak si hned dejte nějakou musli tyčinku, jablko, nebo třeba jogurt.

Já si třeba řeknu, že tělo je moje továrna. Ráno jí musím rozjet a večer pomalu uklízet. To, co na pásy budu házet, tak bude fungovat. A když budu stroje hezky čistit, továrna bude šlapat dlouho a dobře.

Nezapomínejte pít!

Přidávám i video, které mě nakoplo :)


A tady program:

1 den - posilují se ramena,záda a proste takhle celý vršek(cviky jsou převážně kliky a shyby podhmatem i nadhmatem)+ješte se posiluje břicho - celé cvičeni trva cca hodinu.
2 den - je zaměřen spíš na nohy ale ne přímo (jde jen o takový skákání, asi spíš jen o fyzičku) cvičení má taky hodinu.
3 den - se zase posilují ruce, ale spíš bicepsy a tricepsy + zase cvičení na břicho (hodinu)
4 den - cvičení se jmenuje Yoga, což mluví samo za sebe, je to takový protahování
5 den - je zaměřen na nohy a záda, takže různé druhy dřepů a shybu + zase cvičení na břicho
6 den - v tomto cvičení se "boxuje" a "kope" (jen tak na prázdno)
7 den - jde o protahování celého těla.

Co je moc...

15. února 2010 v 20:16 | Corny |  Diary*
sundae?Sundaeyum sundae :]]]SUNDAE!

Jednou takhle po škole, přišla domů, nanadala si talíř těstovin, zalehla s tim k televizi a během 40 vteřin jej měla v sobě. Při dalších reklamách se zvedla, opět se vydala cestou do kuchyně, nasypala si misku Nestlé s mlékem, nalila si skleničku mlíka navíc a ještě si vzala lacinej padělek Nutelly s sebou. Všecko to do sebe naházela a pak se strašně divila, že je jí blbě...

Holky, já se asi zcvoknu! Jak teďka netrénuju, tak jenom žeru a žeru a žeru. Jenomže když mám pravidelně pohyb, tak to tělo to stíhá a vypadám pořád jakš takž v pohodě, ale teďka? Je ze mě oplácaná tuna sádla! A věřtě tomu, že nepřeháním! Připadám si jak pytel nacpanej peřinou, která se do něj ani nevejde! A mám toho všeho už akorát tak dost. Kdy jsem naposledy měla den, kdy jsem se nepřejedla a naposledy jedla v 7? Mmm, možná tak před měsícem? Skvělý na tom je, že jsem si tohle všecko uvědomila až DNESKA. Řikám si, holka, dyť zase propadneš přejídání! Ani mi nejde o to, jak vypadám, ale jak se cejtim. A to je teďka víc než bídný...

A proto. Od teď:
Každý ráno 50 sklapovaček a 50 dřepů + pořádné protažení těla
Snídaně 6:45 : malá, ale na zasycení, žádné "od všeho trošku, je ráno, to můžu"

Svačina 9:35 : 2 kousky ovoce

Oběd 13:30 : školní jídelna, pouze 1/2 talíře!

Svačina 16:00 : jogurt s kouskem ovoce, jenom ovoce, polystyrén, nějaký sladký pití, zelenina...

Večeře 19:00 : kuřecí maso, zelenina, suchar s cottage, polévka, rýže...

A po večeři pohyb a posilko celého těla.

Zákaz: sladkosti, pečivo, tučné a sladké jogurty, knedlíky, dočasně těstoviny

Láká mě to.

12. února 2010 v 21:52 | Corny |  Diary*
Holky moje zlatý. Musím se přiznat.
Po měsící jezení jako normální člověk si připadám už mírně přepapaná a proto si nastolovávám opět režim - pohyb, pohyb, jídlo, pohyb.

A proč? Protože kynu. Ale nejenom trošku, ale pořádně. Připadám si den co děn větší, objemnější. To samozřejmě nechci, už jenom proto, že jaro se blíží.

Jistě. A zdál se mi taky krásný sen, že jsem zhubla 12 kilo. A všichni mi najednou řikali, jak jsem krásná. Každý kluk se za mnou otočil a moje dokonalé kamarádky mi jenom tiše záviděly.

Krásný to sen. A krásný by byl, kdyby mi byly vidět klíční kosti, jako už vykukovaly, když jsem denně trénovala. Ale víte co je nejhorší? Že si na to nicnedělání docela zvykám. Deptá mě to tak neskutečně moc, ale pohodlná stránka ve mě vítězí, takže si radši kydnu k televizi, místo toho, abych dělala jógu nebo kalanetiku nebo se šla projít.

Tohle musí skončit. Nastoluju si režim.


Carmen Electra Sexy Workout

12. února 2010 v 21:15 | Corny |  Sport*
Na tohle jsem narazila uplně náhodou a přišlo mi to skvělý :D Je to sice nějak španělsky, ale moc tam nemluví, takže všichni to pochopíte ))


Naschvály

8. února 2010 v 19:03 | Corny |  Diary*
Jsem opravdu naštvaná a smutná. Celej den se jenom vztekám. Měla jsem nález v krvi, takže mi píchají antibiotika. Ale mě je dobře, necejtim se slabá, nic... Ale samozřejmě se nesmim hejbat. A samozřejmě to porušuju. J
ak naši byli pryč, tak jsem jela tajně v neděli na zápas. Dneska jsem byla na další dávce a bylo mi řečeno, že ještě MĚSÍC se nesmím hejbat.
Nejvíc mě ale mrzí to, že přes půl roku na sobě makám jak šroub. Denně posilování, tréninky, běhám, chodim do posilky a pak se to po*ere takhle. Opravdu! Vždyť já nesmim ani běžet na bus! To je tak absurdní! Bude ze mě líná brambora... Uplně mi odejdou svaly a můžu začít znovu. Pff. Tak ironický, tohleto. Fakt mě to nebaví! Jediný, co smim je jóga, která je na usnutí. Doktorka mi tam dneska vysvětlovala, že to jenom tak vypadá, že to je docela makačka. Ano, pani doktorko, pro někoho, kdo celej den sedí na zadku možná, ale pro mě, kdo 2 hodiny v kuse běží, je to celkem na usnutí. Pro někoho, kdo dělá 200 lehsedů najednou. 4O pánskejch kliků. 8 sérií dřepů. 2 hodiny fyzičky a posilování. 3 technický tréninky tejdně. Ach jo.
Tak strašně mě to bolí! Jako, když pracujete na seminárce přes měsíc a učitelka se na ní pak ani nepodívá. Když uvaříte jídlo, který se vám fakt povede a oni ho do sebe naládují jako cheese z mekáče. Jako když si dáte na něčem záležet a ono to pak praskne jako mýdlová bublina... Sen, který se vám rozplyne před očima.
Možná tohle všechno zní teď strašně absurdně a řikáte si, že jsem fakt padlá na hlavu. Ale pochopte. Já odmalinka jsem bečka. A když se do něčeho konečně dostanu, postava je teďka dobrá, mám vytvarovaný břicho, svaly na rukou, na zádech a pevnej zadek, tak se prostě musí něco stát... Mám naprosto práznou mysl. Takhle když o tom ještě píšu, tak se mi všecko vrací a mám chvilku před pláčem. Ale co nadělám...
Někdo prostě musí mít v životě samou smůlu...Party time!

7. února 2010 v 10:28 | Corny |  Diary*

Celej víkend volnej barák. Co víc si přát. V pátek večer jsem řekla, že spím u kamarádky a vydala se na jednu oslavu narozek. Nečekala jsem, že to bude takhle skvělý. Poznala jsem plno nových lidí a ten den si fakt užila.
Včera večer přišli nějaký kluci k nám a koukali jsme na Hangover. Nemůžu si pomoct, ale kluci jsou zkrátka lepší. Ve všem. I jako kamarádi. Poslední dobou se bavím skoro jenom s klukama, chodím ven s partou kluků. Líbí se mi, že mě berou jako jednoho z nich. Né vyloženě, že :-) Ale že mě maj za dobrou kamarádku a ne za blbou fiflenu, co sedí 5 hodin denně před zrcadlem.
Myslim si, že kamarádství je cennější než láska, takže když se mi spolužačka svěřuje, kdo se do ní zase zamiloval, tak se jí fakt jenom směju. Je lepší mít 50 ctitelů, nebo 50 dobrej kámošů, co jsou nejvíc v pohodě? No nevim, nevim.