Duben 2010

Nemám na to...

13. dubna 2010 v 22:23 | Corny |  Diary*

Holky. Neberte to jako defnitivní konec, ale jako pozastavení.

Co je dnes, nemusí být zítra.

A mě došli slova, teda, aspoň ty pozitivní.

Táhne se to se mnou už měsíc a další měsíc mě nejspíš neopustí. Nemám prostě náladu.

A stejnak nic nepíšu, neni ani co. Můj život je o ničem...

Pocit ...

2. dubna 2010 v 10:29 | Corny |  Diary*
... že je neděle mě doprovází už asi pátý den. Tak nějak se pohybuju po domě a nechám čas plynout. Tady si sednu, čumím do prázdna. Popojdu do kuchyně, udělám si čaj. Dojdu ke mně do pokoje, lehnu si na postel a zírám do stropu. Nemluvím, nemám náladu na nic.

Když jsme si ve třídě posílali jakýsi testy o tom, jak se známe a měli jsme se popsat 2 slovy, nejvíc mi lidi psali usměvavá a ukecaná. Nikdy jsem si nic z ničeho nedělala, prostě byla jsem free. A teďka ?

Je mi trapné o tom psát, ale co. Ať si to všichni přečtou, i ti, kteří tady nejsou vítáni.

(Teď jsem zase tupě zírala na klávesnici a řikala si, co mi to přinese, když to napíšu. Nic. Takže to asi nenapíšu.)

Dejte mi prosimvás někdo facku!

Lidi jsou zlí. A já trpím z jejich špatné povahy. Rivalita, která je všude kolem mi poslední dobou přijde až nesnesitelně vysoká. Ale jak zabránit tomu, aby se navzájem schazovali? Jak snížit jejich sebevědomí, které jim dodává tu jistoti pravdy na jejich straně?
Už se těším na novou školu, kde snad budou lidi příjemnější a otevřenější. Kde máš šanci začít od znova. Pryč od tupých lidí, které chodí k nám. Samozřejmě nemluvím o všech... ale o většině ;))

Co se týče mýho hubnutí, tak nějak je hozeno za hlavu. Neřeším (: Ale měla bych začít pořádně pořádně pořádně, protože nechci stát před zrcadlem a prolínat si názory ostatních (Je tak tlustá! Koukni na te zadek!). Chci být spokojená sama se sebou. Snadj en jediné, o mi teďka dává jistotu, jsou holky z týmu. Ty jsou uplně někde jinde než ostatní uplakaný, sebevědomí pipiny z Prahy.

Venku už je poměrně teplo, ale moje hranice je 10°C ráno a bude se chodit běhat a večer na procházky a posilovat a 4x tejdně na trénink. K tomu budu jíst hodně kuřecího a zeleniny, snídat cornflaky a svačit ovoce ze stromů ze zahrady.

Tak si řikám, jestli mělo na začátku cenu vás deptat mejma deptama. Ale nechce se mi to mazat :)

Večer se ještě ozvu s jídelníčkem.
cornys-linea.blog.cz
 (Ještě se musím pochlubit novým telefonem, který má výborný foťák, takže se těšte na fotoreporty.)

Těstoviny

2. dubna 2010 v 10:02 | behame.cz |  Out of Junk food*
Kdo by neznal těstoviny. Pro jejich zajímavé tvary, chutě a pro jejich poměrně vysokou nutriční hodnotu jsou nenahraditelnou součástí našeho jídelníčku.
Těstoviny