People*

Betty [0.3]

21. února 2010 v 11:25 | Corny
Tentokrát s tmavýma vláskama

Maria Thulin

18. ledna 2010 v 6:00 | Corny
Přednastavený článek.

Betty [0.2|

17. ledna 2010 v 15:00 | Corny
Zvykejte si, já se do ní totiž zamilovala.

Betty [o.1]

15. ledna 2010 v 19:47 | Corny
Ona? To je dokonalost. Moje největšejší inspirace! :-)

P!NK

14. ledna 2010 v 9:59 | Corny
Tuhle rebelku prostě žeru ♥

Hannah Beth

14. ledna 2010 v 9:57 | Corny
Nejen dokonalé thinspo, ale pro mě je i skvělá celkově. Jednou jsem ji viděla na MTV v takovym tom pořadu jak rodiče hledaj ideálního partnera/ku pro svojí dceru nebo syna, protože se nemaj rádi s jeho současnou/nym. A právě Hannah tam jednou byla a uplně uaa :D Ona asi bude mít i něco v hlavince, protože její věty dávaly smysl a nebylo to jenom typický americký přesebevědomovaný (?) teenager. Líbí se mi i její jedinečný styl, trošku do Scene. Ale její tělo? Mmmm ♥

Slečny Olsen

26. prosince 2009 v 16:31 | Corny
Tenhle model sám o sobě vyjadřuje jakési rebelství, ale přitom působí něžně a žensky. Kombinace černé, bílé a námořnické modré, doladěné velkými mouchami na oči, vlasy nijak upravené, vše rebelsky free.
Ale proč Ashley? Jako malá jsem Olsenovic milovala. Už jen proto, že vyřešily každou záhadu, nebo našli tatínkovi nějakou ženu nejen ve filmu. Byla to svým způsobem láska na první pohled, Mary Kate i Ashley, obě jsou nesmírně krásné a jako malá holka, hledající ideály, jsem zkrátka moc neměla na výběr :-)
Asi ve svých 11-13 jsem měla blog jenom o nich, pořád jsem stahovala nový fotky, na youtube.com sledovala každý spot, který natočili. Na Jeden den v New Yorku jsem byla asi 5x v kině, všechny filmy, všechny knihy. Napodobovala jsem jejich styl... Ale, kuš! Už zase mluvim o něčem jinym, než jsem chtěla.
Ashley proto, že mi byla vždy bližší. Z dvojčat ta rozumnější, chytřejší, jistější. MK byla rebelka, nejen ve filmech. Léčila se z anorexie, schovávala se vysloveně v šílenejch hadrech, ignorovala svět kolem sebe. Ash mezi tim navštěvovala dál charitativní akce, budovala jejich firmu a dělala vše pro to, aby jejich podniky fungovaly dál. Naštěstí se MK vzpamatovala a teď je vše při starém. Holky mají nádherný obrovský byty v NYC, úspěšné firmy na kosmetiku a oblečení, spousty fanoušků... A jsou v žebříčku mezi nejbohatšíma celebritama Ameriky.
Mary Kate. Momentálně krásné tělo, krásný obličej, krásná MK.
Obě mají velmi podobný a zároveň velmi odlišný vkus a styl oblékání. Jednou se zamilují do úzkých kalhot s mega high heels, podruhé jsou v teplákách Adidas a obyč tričkem s vtipným nápisem. Zkrátka - u nich nikdy nevíte, co si na sebe vezmou zítra. Podporují jednoduchost a eleganci. Umí se obléct do krásných šatů a být za dámy. Umí ale také chodit po ulici s dekou přes hlavu. Celebrity, které se vyžívají v obrovských tmavých obroučckých těch nejluxusnějších značek. Jejich jednou z nejoblíbenějších je obchodní řetězec BROWN'S , kde nakupují značky jako DG, Dior...

Mohlo by se zdát, že jsou oblíbené jen u fanynek okolo 13 let, ale milují je i ženy po 30, protože ve svém návrhářství myslí i na ně :-)
Jejich kosmetické produkty nejsou testované na zvířatech. Olsenky si na tom velice zakládají a bojují proti testování na živých tvorech.
Zdá se, že jsou zkrátka originální a obě si jsou svou krásnou cestičkou, která sice není úplně rovná, ale ony umí bojovat. MK citovala: ,,Po tom, co jsem ležela v nemocnici na podvýživu a přežila vlastní blbost, vážím si života o to víc.''
Co mě k nim napadne?
Nemusíš být jeden z davu, abys byl dobrý.

Paris Hilton

12. listopadu 2009 v 13:19 | Corny
Líbí se mi její styl. Ude náhled od jejího šatníku :)

Taylor Momsen

30. října 2009 v 19:01 | Corny z justlikethat.blog.cz
Tak strašně moc miluju její styl, postavu a VLASY :P Ona je moje inspirace.
 
 

Reklama